Realizacja zamówień

Gdy zdecydujesz się na zakup poradnika na stronie smsowagra.pl, wybierz formę, jaka Cię interesuje (książka drukowana, e-book lub pakiet książka + e-book). Następnie należy kliknąć w przycisk „ZAMAWIAM”. Na ekranie pojawią się dostępne formy płatności. Po zakończeniu transakcji e-book zostanie wysłany automatycznie na Twój adres e-mail, a zamówienie na książkę drukowaną zostanie przekazane do realizacji.

Dla klientek z zagranicy istnieje możliwość zapłaty za pośrednictwem systemu PayPal.

Możesz również zapłacić przelewem z konta na konto lub za pośrednictwem przekazu pocztowego (wszelkie dane potrzebne do przelewu możesz pobrać po przejściu do płatności za pośrednictwem PayU lub otrzymać mailem po skontaktowaniu się z działem obsługi klienta pod adresem: info@zatrzymajfaceta.pl). Poradnik zostanie wysłany na Twój adres e-mail (podany przez Ciebie w tytule przelewu) po zaksięgowaniu wpłaty przez bank lub od razu – po wysłaniu przez Ciebie potwierdzenia dokonania przelewu w formie zdjęcia, skanu lub PDF na kontaktowy adres e-mail.

Płatność zawsze odbywa się z góry.

Maksymalny czas na realizację zamówień książek drukowanych wynosi 7 dni roboczych.

W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość na adres znajdujący się w zakładce “Kontakt” u dołu strony.